Skip to main content
Lang Owner

Ölçeklenebilir karlı bir
Langaroo işletmesi kurun!

Bölge Lisansı Satın Al
Hakkımızda

LangOwner’lar

sadece kullanıcı değil aynı zamanda iletişimin geleceğini şekillendiren öncülerdir.

Langaroo ile
Başarılı Bir İş

Küresel iletişimin geleceğine hoş geldiniz.

Langaroo olarak, bireylerin dünya çapında bağlantı kurma şeklini yeniden şekillendiren çığır açıcı bir kültürler arası iletişim Uygulamasını tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Misyonumuz basit: Dil engellerini aşmak ve kullanıcılara zahmetsizce anlama, konuşma, mesaj gönderme ve bilgi paylaşma olanağı sağlamak, küresel iletişimi daha önce hiç olmadığı kadar geliştirmek.

LangOwner olarak bu heyecan verici yolculukta bize katılın! Öncü bir marka olarak, işletme lisanslarımız aracılığıyla size bizimle ortak olmanız için eşsiz bir fırsat sunuyoruz. LangOwner olarak ülkenizde Langaroo uygulamasına yönelik abonelikleri tanıtma ve pazarlama gücü kazanırsınız. Karşılığında, aboneliklerden elde edilen gelirlerin önemli bir kısmını kazanacaksınız ve bu da size ölçeklenebilir, başarılı ve kârlı bir iş kurmanın yolunu sunacak.

Bölge Lisansına Sahip Olmak

Langaroo, Langaroo uygulamasını Ülkelerinde tanıtmak isteyen tutkulu girişimcilere ve işletmelere işletme lisansları sağlar.

Yıllık ücret karşılığında belirlediğiniz bölge için lisans alarak Langaroo uygulamasına abonelikleri o bölgede pazarlama yetkisine sahip olursunuz. Bir LangOwner olarak Langaroo’nun Ülkenizdeki büyümesinde ve başarısında itici güç olacaksınız.

İstediğiniz büyüme seviyesine ulaşmanıza yardımcı olacak bir dizi pazarlama varlığıyla sizi donatıyoruz. Sizin başarınız bizim başarımızdır ve bu nedenle aboneliklerden elde edilen gelirlerden cömert bir pay sunarak ölçeklendirilebilen ve genişletilebilen karlı bir iş yaratmanıza olanak sağlıyoruz.

Bölge Lisansı Satın Alma

Kullanıcı dostu web sitemiz, istediğiniz bölgeler için lisans seçmeyi ve satın almayı kolaylaştırır. Bölgenizin boyutunu ve konumunu özelleştirme esnekliğine sahip olursunuz, bu da işinizi hedeflerinize göre ölçeklendirmenize olanak tanır. Bölgenizin boyutunu (nüfus açısından) genişletmek için sepetinize lisans eklemeniz yeterli.

LangOwner İş Modeli

LangOwner olarak rolünüz kolektif başarımız açısından çok önemlidir. Ülkenizde Langaroo uygulamasına yönelik abonelikleri aktif olarak tanıtacak ve pazarlayacaksınız.

Bireysel kullanıcıların coğrafyası sınırlayıcı bir faktör olmadığından, gelir payınızı ülke gelirinin orantılı bir payına göre hesaplayarak adil ve ödüllendirici bir model sağlıyoruz.

Langaroo’da karlılığı optimize etmek ve kayıpları en aza indirmek için basitleştirilmiş bir iş modeli tasarladık. Değişken maliyet yapımız, sabit giderleri ortadan kaldırarak yalnızca satışların bir yüzdesi olarak genel giderlere maruz kalmanızı sağlar.

Maliyetleri Anlamak

LangOwner olarak elde ettiğiniz gelir, Ülkenizde oluşturulan Uygulama mağazası aboneliklerinden elde edilir. Faaliyet kârınızı belirlemek için bu gelirden aşağıdaki maliyetler düşülür:

1. Doğrudan Maliyetler: Ödeme işlem ücretlerini, bulut depolamayı, mesajların şifrelenmesini ve çeviri ücretlerini (%10) kapsar.
2. Pazarlama Bütçeleri: Platformdaki kullanıcı tabanını büyütmek için sürekli pazarlama faaliyetlerine yatırım yapıldı ve sonuçta LangOwners’a (%20) fayda sağlandı.
3. Langaroo Royalty: Uygulamayı ve özelliklerini geliştirmek için kullanılan iş modelinden elde edilen gelirden alınan pay (%35).

Bu maliyetlerin (%65) düşülmesinin ardından, bölgenizde elde edilen gelirin %35’i kadar işletme karı elde edeceksiniz.

Başarı ve Karlılık

Aşağıda, 100.000 kişilik Lisanslı Bölgedeki kullanıcı sayısına dayalı olarak Bölge Lisans Sahibi için varsayımsal bir senaryo belirtilmektedir.

Subscriptions

Gelir Paylaşımı Örneği

Bunu varsayımsal bir örnekle açıklayalım: Nüfusu 1 milyon olan bir Ülkenin, her biri Ülke için yıllık 500.000 ABD Doları (yaklaşık 16.673 abone) satış üreten 100.000 nüfuslu on bölge lisansına bölündüğünü varsayalım. Satış vergisi (%5) düşüldükten sonra Net Gelir 475.000 $ olacaktır.

Bu Ülkedeki on Lisanslı Bölge işletmesinin her biri, gelir olarak orantılı olarak 47.500 ABD Doları tutarında bir rakam alacaktır. Değişken genel giderler (%65) düşüldükten sonra, LangOwner olarak siz, Gelirin %35’i kadar işletme kârı elde edersiniz.

47500
Lisanslı Bölgenin Orantılı Net Geliri
30875
Genel Giderler (%65)
16625
Bölge Lisansı Sahibinin Faaliyet Karı (%35)

Langowner, Yıl boyunca 16.625 ABD Doları alacaktı.

%35,00 Gelir Paylaşımı

Daha fazla bilgi edin

Sıkça Sorulan Sorular

Aradığınızı bulamadınız mı?
SSS bölümümüzü deneyin veya support@langaroo.co adresinden bizimle iletişime geçin.

LangOwner Rehberi

LangOwner olmak ne anlama geliyor?

Bölge Lisanslarının fiyatı 100.000 nüfus başına yıllık 2.995 ABD dolarıdır.
Yatırımınızın karşılığında, o Ülkedeki abonelik gelirinden elde edilen gelirden pay alma hakkı veren bir lisans alacaksınız.

LangOwners geliri, Ülkelerin toplam gelirinin orantılı bir payı olarak hesaplanır. Örneğin, bir Ülkenin nüfusu 1 milyonsa, 100.000 nüfuslu 10 bölge lisansı olacak ve her LangOwner, Ülke içindeki aboneliklerden elde edilen tüm gelirin %10’una hak kazanacaktır.

Bir alıcı olarak, Bölge Lisansına sahip olmak için en çok talep gören, en üst düzey Ülkeleri seçme fırsatına sahip olacaksınız.

İş modeli nasıl çalışıyor?

LangOwner İş Modeli’nin yapısını, genel giderleri değişken maliyet (satış yüzdesi) olarak bütçeleyecek şekilde basitleştirdik. Bunu yaparak kayıp olasılığını en aza indirir (sabit genel giderler olmadığından) karlı bir iş modeli sağlar.
LangOwners bölgesi içindeki abonelik gelirlerinden kesilen üç ana maliyet vardır:

  • Ödeme işlem ücretleri, bulut depolama, mesajların şifrelenmesi ve çeviri ücretleri açısından Uygulamayı çalıştırmanın doğrudan maliyetleri. (%10)
  • Pazarlama bütçesi. Bu, platformdaki kullanıcı sayısını artırmak ve işletmenizin büyümesine fayda sağlamak için pazarlamaya sürekli yatırım yapabilmemizi sağlar. (%20)
  • Langaroo Krallığı. Bu Langaroo’nun gelirden aldığı pay. Bu meblağın bir kısmı Uygulamanın performansını ve gelecekteki özelliklerini korumak ve sürekli olarak geliştirmek için kullanılır. (%35)

Bu , LangOwner’a satışların %35’i oranında İşletme Kârı bırakıyor  .

Ne kadar kazanabilirim?

Kazanacağınız miktar, Langaroo Uygulamasının bölgenizde elde ettiği abone sayısıyla doğrudan ilgilidir.
İlginizi kaydettiğinizde, LangOwner İş Modeli karınızı doğru bir şekilde tahmin etmenizi sağlayacak bilgileri sağlayabiliriz.
Örnek vermek gerekirse, aşağıdaki tablolar üç senaryo kullanılarak maliyetlerden sonra elde edilebilecek beklenen gelir seviyelerini göstermektedir: Bölgedeki 500, 1000 ve 1.500 abone.

Tahmini Kazançlar:
Abone sayısı Maliyetler sonrası yıllık gelir
500 $5,248
1,000 $10,497
2,000 $20,993

Hangi Langaroo bölgeleri mevcut?

Tüm Ülkeler için bölge fırsatları mevcuttur (bölge haritasını görüntüleyin).
Bir bölge veya bölgeler satın aldığınızda lütfen ödeme işlemini tamamlarken satın almak istediğiniz Ülkeyi/Ülkeleri belirtin.

Çevrimiçi satın alma işleminin ardından, Lisans Sözleşmesini Docusign ile tamamlamak için sizinle iletişime geçeceğiz.

Belgeleriniz için gerekli sözleşmeleri doldurana kadar lütfen 14 gün bekleyin.

Birden fazla Langaroo bölgesine sahip olabilir miyim?

Evet, işletme karlarınızı istediğiniz seviyelere ölçeklendirmenize olanak sağlamak için sahiplerin birden fazla bölge satın almasını teşvik ediyoruz.
Her bölge size bir Ülkedeki gelirden pay alma hakkı verir. İşletmenizin kârlılığını ve boyutunu artırmak için, bir Ülkede birden fazla bölge satın alabilir ve diğer Ülkelerde bölgelere sahip olmayı düşünebilirsiniz.

Çevrimiçi olarak Bölge Lisansı satın aldıktan sonra ne olur?

Bölgenizdeki Ülkeyi onaylamak için 14 gün içinde size e-posta yoluyla ulaşacağız.
Daha sonra imzalanacak LangOwner Lisans Sözleşmenizi içeren bir e-posta göndereceğiz ve kârın dağıtılacağı zamana ilişkin parayı göndermek için banka bilgilerinizi toplayacağız.

Son olarak, Uygulama başlatıldığında bölgenize ilişkin temel performans göstergelerini görebileceğiniz LangOwner Kontrol Paneline erişim verilecektir.

Uygulamayı indirin ve hemen sohbete başlayın

Tek bir dokunuşla istediğiniz dilde dünya çapında konuşun, mesaj gönderin ve paylaşın!

App Store
Google Play

Erken Kayıt Beta Versiyonumuza katılın ve bugün Langaroo
topluluğunun bir parçası olun.

Beta Uygulama aboneleri indirimli fiyattan yararlanır ve yönlendirme programımıza katılmaya davet edilirler.

Langaroo Board