Skip to main content

Dil Engelini Aşma Zamanı Geldi!

Langaroo uygulamasının devrim niteliğindeki özellikleriyle kesintisiz iletişimi benimseyin, bağlantılarınızı zenginleştirin ve olasılıklar dünyasının kilidini açın.

Özellikler
Chat with friends

Herkesle, her yerde, her dilde
sohbet edebildiğinizi hayal edin!

Langaroo ile bu hayal artık gerçek oluyor…
Devrim niteliğindeki teknoloji, hangi dili konuşursa konuşsun, dünyanın her yerinden insanlarla iletişim kurmanıza olanak tanıyor.

Messaging APP

Bire bir veya
Grup Sohbeti

Görselleri Videoları Dokümanları paylaş

  • Bire bir veya grup chat
  • Şifrelenmiş konuşmalar
  • Kelimelerden çok daha fazlası

Dil engellerini aşın ve dili ne olursa olsun herkesle bağlantı kurun. Langaroo’nun bire bir sohbeti ile zahmetsizce kendi dilinizde sesli notlar veya kısa mesajlar gönderebilirsiniz; kişileriniz bunları kendi dillerinde duyacak veya okuyacaktır. Bu kadar basit! Birden fazla katılımcının (300’e kadar) her grup üyesinin tercih ettiği dile otomatik olarak çevrilen mesaj (metin veya sesli notlar) alışverişinde bulunabileceği grup sohbetine katılın.

Desteklenen Diller
Scan Text

Doküman Tarama ve Çevirme

Tüm Dilleri Konuşun!

Langaroo’nun tarama tercümanı ile fotoğrafları ve belgeleri anında çevirin. Bir fotoğraf çekin veya bir görsel yükleyin; sezgisel araç canlı bir çeviri sağlayacaktır. Restoranlardaki menüleri okumak, bilmediğiniz şehirlerde gezinmek veya hareket halindeyken belgeleri anlamak için mükemmeldir.

Video Çevirme

Favori içeriğinizi kendi dilinizde deneyimleyin! Langaroo’nun video tercümanı, videoları ana dilinize çevirmenize olanak tanıyarak sizi meşgul eden ve bilgilendiren altyazılar sağlar. Yabancı dillerdeki videoları izlerken değerli bilgileri kaçırmayın.

Uygulamayı indirin ve hemen sohbete başlayın

Tek bir dokunuşla istediğiniz dilde dünya çapında konuşun, mesaj gönderin ve paylaşın!

App Store
Google Play

Erken Kayıt Beta Versiyonumuza katılın ve bugün Langaroo
topluluğunun bir parçası olun.

Beta Uygulama aboneleri indirimli fiyattan yararlanır ve yönlendirme programımıza katılmaya davet edilirler.

Langaroo Board